Президент Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст «Надо поговорить» українського телеканалу NewsOne і російського «Россия 24» дешевим, але небезпечним піар-ходом перед виборами.

Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому на сторінці Офісу Президента у Facebook.

«»Надо поговорить?» Згоден, давайте поговоримо! Спочатку, дорогі українці, з вами. Ви розумні люди і повинні на мить відключити емоції і трішки включити голови. Анонсований телеміст — це просто дешевий, але небезпечний піар-хід перед виборами, мета якого — знову поділити нас, нас із вами усіх українців на два табори”, — підкреслив Зеленський.

Також Зеленський запропонував Путіну провести переговори в Мінську з участю США, Британії, Німеччини та Франції.

“Хочу звернутися до президента РФ Володимира Путіна. Треба поговорити? Треба. Обговоримо чий Крим, кого там немає на Донбасі. Компанію для розмови пропоную таку: я, Ви, президент США Дональд Трамп, прем’єр Великобританії Тереза Мей, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Григорович Лукашенко з задоволенням прийме нас з вами в Мінську”, – сказав Зеленський.

При цьому президент підкреслив, що Україна не відмовляється від яких би то не було дипломатичних форматів врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело

***

Liza Bogutskaya

Обращение Президента Украины!

Думаю, что в ближайшее время будет опубликовано и обращение партии «Слуга народу».

А еще думаю, что в ближайшее время будет реакция официальных органов относительно каналов, решивших сыграть партию Путина в Украине.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here