Міністр інфраструктури України Володимир Омелян порадив громадянам, у яких є родичі в Росії, перевезти їх в Україну, оскільки там «краще екологія».

«Нехай привозять родичів в Україну. Я вважаю, в Україні набагато краща ситуація з екологією і безпекою», — сказав міністр в ефірі телеканалу «Прямий», відповідаючи на питання, що робити українцям, у яких є рідні в Росії, після припинення сполучення.

Омелян також заявив, що Мінінфраструктури провело перевірку нелегальних перевізників на окупованих Росією територіях Луганської та Донецької областей.
Новини
Бондаренко впала в лють через ідеї Омеляна заборонити поїзда в РФ

«Я думаю, найближчим часом ми зможемо опублікувати ці дані, вони насправді нічого доброго не несуть. Ми будемо вживати заходів, щоб ці» чорні «або» сірі «перевезення зупинити», — додав міністр.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Омелян переконаний, що скасування пасажирських поїздів з України в Росію убезпечить українців від попадання в тюрми країни-агресора. Крім того, міністр переконаний, що в умовах воєнного протистояння двох країн громадянам нашої держави нічого їздити на територію окупантів.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here