Заступник генерального прокурора Юрій Столярчук, який отримав догану в 2017 році, задекларував наприкінці серпня 2018 безпрецедентний дохід у 425 340 гривень.

Про це йдеться в матеріалі Bihus.info, оприлюдненому в п’ятницю.

Посилаючись на відповідь ГПУ на інформаційний запит, журналісти вказують, що це в 3,5 раза більше, ніж у попередні місяці.

Оклад заступника Луценка — 32 тисячі гривень, решта заробітної плати в ГПУ — це надбавки, доплати, матеріальна допомога та премії.

Видання нагадує, що минулого року Столярчук отримав догану від дисциплінарної комісії прокурорів за закриття епізоду про земельне рейдерство у справі екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

«Це мало б позбавити заступника Генпрокурора премій, принаймні, на місяць. Однак Юрій Луценко проігнорував рішення КДКП та не підписав наказ про застосування покарання щодо Столярчука. Навпаки, одразу після накладення стягнення комісією Столярчука преміювали — у розмірі 140% посадового окладу», — вказують журналісти.

«Українська правда» у серпні звернулася до Генеральної прокуратури за роз’ясненням щодо доган Юрію Столярчуку та Сергію Горбатюку, але досі не отримала відповіді.

Про Юрія Столярчука, відомого серед працівників ГПУ як «людина Медведчука», читайте у публікаціях, наведених нижче.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here