Штраф тютюнового монополіста зменшився майже в 10 разів, а виручка перевищила показник 2015 року.

Генеральна прокуратура України втратила інтерес до тютюнового монополіста ТОВ «Тедіс-Україна» (раніше ТК «Мегаполіс-Україна») після того, як компанія взяла на роботу сина генерального прокурора Юрія Луценка – Олександра.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Бондаренко.

Він нагадав, що після Євромайдану компанією «Тедіс-Україна», заснованою російським зброярем Ігорем Кесаєвим та сім’єю українського екс-президента Віктора Януковича з метою штучного створення монополії на ринку сигарет для отримання надприбутку, зацікавилася прокуратура.

Зокрема, на компанію мали накласти антимонопольний штраф у розмірі до 10% від її обороту, тобто на суму 3,77 млрд гривень, оскільки виручка «Тедіс-України» у 2015 році становила 37,7 млрд гривень.

Українські бенефіціари тютюнової компанії, за словами Бондаренка, не розгубилися в цій ситуації й працевлаштували у себе сина генпрокурора.

В результаті, зауважує він, ГПУ почала закривати кримінальні справи проти ТОВ «Тедіс-Україна», а штраф зменшився майже в 10 разів. Виручка монополіста у 2017 році вже становить 47,7 млрд гривень.

Олександр Луценко, своєю чергою, отримує зарплатню у компанії в 173 тис. гривень.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here