Семен Семенченко

Посеред криків про «повзучий реванш» іноді виділяються обурені голоси дуже цікавих людей. Знайомтеся. Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Костинський. Вчора заявив що «законодавство не дозволяє відкликати будь-яку ліцензію телеканалів за пропаганду органів держави-агресора, за розпалювання ворожнечі, за fake-news. Через це ми плануємо звертатися до парламенту, вносити ці зміни до законодавства, щоб Нацрада міг оперативно і жорстко реагувати не попередженнями, що не штрафами, а саме призупиненням дії ліцензії за цими фактами».

Пан Костинський призначений за квотою Порошенка відразу після початку війни. Що він нам по суті заявляє? Що на п’ятому році війни законодавство не дозволяє йому позбавити ліцензії телеканал який веде пропаганду агресора. Ще раз- призначенець Порошенка повідомляє що Верховна Рада (де основою правлячої більшості все п’ять років був Блок Петра Порошенка) не дали йому повноважень боротися з агресором. I він вирішив «звернутися до Верховної Ради за повноваженнями» за два тижні до закінчення терміну повноважень самої Верховної Ради?

Ви розумієте що нам всім просто нахабно брешуть? Що «борці з повзучим реваншем», які були п’ять років біля корита, самі його і створили? А зараз розігрують з Путіним преферанс в дві руки щоб повернути собі владу? Я не буду розповідати скільки законопроектів про націоналізацію майна агресора і націоналізацію телеканалів, які працюють на агресора, було просто не внесено в порядок денний Верховної Ради. Хоча проголосувати такий законопроект (як показав випадок з призначенням генпрокурора Луценка зі зміною норми про необхідність юридичної освіти) — п’ять хвилин.

Вони не ввели військовий стан після початку війни. І звичайно знайшли пояснення для народу. Слабка країна, не витримає. Здали Крим і частину Донбасу. І звичайно знайшли пояснення для народу. Не було армії — не витримали. Вони допомогли Путіну створити котли для добровольців. І звичайно знайшли пояснення для народу. Не було досвіду, не знали, не було сил, не витримали. Вони нарощували обсяги торгівлі з ворогом і частку РФ в економіці України. І звичайно знайшли пояснення для народу. Ми торгуємо ні з ворогом а з бабусями і дідусями. Які наші люди.
Інакше не витримають. Вони всі ці роки імітували боротьбу з пропагандою агресора. І звичайно знайшли пояснення для народу. Не було повноважень. Не дали. Інші борцуни з агресором.

Вони десятиліттями руйнували і розкрадали Україну. Ще коли були депутатами, міністрами, рядовими чиновниками. І завжди знаходили пояснення для народу.

Може вистачить  бути наївними дурнями і вірити поясненням фейкових борців за Україну?

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here