Лариса Ніцой

Шок. ЩО. Це. Таке.

Гриневич повернула в школи підручник з двоглавим орлом і російським триколором.

Два роки тому, зі скандалом, нам вдалося цей підручник зняти. Пам`ятаєте, Nataliya Melnychuk, Maksym Potapchuk, Олена Розвадовська наш похід в Міністерство освіти. Ось і посилання на ЗІК 2016 року, що МОН вилучає цей непотріб. https://zik.ua/…/mon_nakazalo_vyluchyty_zi_shkil_skandalnyy…

Сьогодні ці підручники знову в школах. Активістка Марина Зеленюк «накопала» на сайті міністерства освіти рекомендацію використовувати цей підручник сьогодні на уроках російської мови в 1-3 класах для шкіл з українською мовою навчання.

ЩО ?! Школи з УКРАЇНСЬКОЮ мовою навчання ПЕРШі КЛАСИ вчать мокшанську мову?! Двоглавого орла і триколор? Наші маленькі українські дітки ??? !!!!

Відкрила сайт МОНу і пережила реальний шок. Я ж цей підручник два роки тому вилучила! Затряслися руки. Якби переді мною була в ту мить міністерка, я б не знаю, що їй зробила. Курва. Прибила б.

Люди, кого ви привели до влади? У Порошенка найбільша фракція в парламенті. Він би міг ініціювати її зняття…

… І тільки борди насміхаються взовж дороги: «Мова рятує серце…» Я думала, що серце рятує валідол. Мені він зараз точно потрібен з кардіошвидкою.

У них кругова порука.

Віддихалася. Готую листи в СБУ та Генпрокуратуру.

Звертаюся до всіх Народних депутатів України. Негайно ініціюйте зняття цієї кремлівської консерви.

Світлина від Лариси Ніцой.Світлина від Лариси Ніцой.

Світлина від Лариси Ніцой.Світлина від Лариси Ніцой.Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here