Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк закликав не панікувати через телеміст між телеканалом NewsOne і пропагандистським російським «Россия 24».

«Зараз нам пропонують «з’єднати» внутрішньокремлівську пропаганду з її філією у Києві і видають це за «прорив» у відносинах між «братніми» народами. Прошу припинити істерику», — написав він у Facebook.

За його словами, порівнювати це непорозуміння з мостом «США-СРСР» у 1982 році, між різними ідеологіями і пропагандистськими машинами — дешева маніпуляція.

Пропагандисти запланували телеміст із NewsOne
Пропагандисти запланували телеміст із NewsOne

Данилюк нагадав про тих, хто за останні роки з позиції президента сприяв посиленню позиції кума Путіна Віктора Медведчука в Україні, тих, хто дав йому можливість виступати переговорником, скупити телеканали на партнерських умовах.

«Було очевидно, що Медведчук робить це не як хобі. Будівництво незаконних «мостів» вже стає спеціалізацією Росії. Ми як сильна країна повинні реагувати впевнено, без зайвих емоцій і паніки. Адже саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій лише зростатиме. Нам треба тримати голову холодною», — підсумував він.

Відзначимо, що в Україні в соцмережах негативно відреагували на можливе проведення телемосту між телеканалом NewsOne і російськими пропагандистами з «Росія 24».

На скандал також відреагувала українська журналістка Яніна Соколова. Вона звернулася до журналістів з вимогою не продавати власну совість і майбутнє дітей. Крім того, телеведуча назвала умови примирення з Росією.

Спікер Ради Андрій Парубій звернувся до СБУ і Нацради з телерадіомовлення через телемосту.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here