Восени на українців чекають важкі часи. Уряд приготував черговий “сюрприз” – подорожчає буквально все: від продуктів харчування до тарифів ЖКГ.

По всій Україні вже сьогодні піднімається ціна на хліб і хлібобулочні вироби соціальних сортів, молочну та м’ясну продукцію, але це ще не межа. Анонсоване прем’єром Володимиром Гройсманом підвищення ціни на газ на догоду МВФ сприятиме зростанню цін практично на все. Адже тоді істотно зростуть ціни на ЖКГ не тільки для населення, але і для промисловості, яка, природно, закладе свої витрати у вартість товару, як вже неодноразово було.

За його словами, вже через кілька місяців нас очікує катастрофічне підвищення цін буквально на все. Про це Шнайдер пише на своїй сторінці в Facebook.

“Зима близько.
Через кілька місяців нас чекає:
– Підвищення ціни Газу на 50%. З 6,95 гривень до 11 гривень за кубометр.
– Подорожчання хліба на 30%.
– Подорожчання алкоголю на 12,4%.
– Подорожчання бензину на 20%.
Вже зараз, дорожчає практично все – починаючи від проїзду в громадському транспорті і закінчуючи ковбасою. Гривня знецінюється просто на очах. Пенсійний фонд порожній”, – зазначає Шнайдер.

Блогер показал в цифрах, как будут давить украинцев: шокирующие данные

За словами блогера, кожен українець відчуває на собі результат бездарно управління державою.

“Уряд вже відкрито заявляє, що без чергового траншу МВФ нас чекає дефолт. Це просто катастрофа. Результати бездарно управління нашою державою відчуває на собі кожен українець. Ну а найсумніше в тому, що це саме ми привели цих персонажів до влади. І з нами поводяться так, як ми самі дозволяємо …”, – констатує блогер.

Блогер показал в цифрах, как будут давить украинцев: шокирующие данные

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here