Семен Семенченко

Пояснюю на пальцях навіщо саме зараз Медведчук і Путін оголосили цей «телеміст». Все дуже просто. До виборів два тижні. Лідирує партія «Слуга Народу». Електорат цієї партії складається з декількох частин.

З абсолютно різними політичними уподобаннями. Медведчуку немає ніякого сенсу влаштовувати цей «телеміст» саме зараз. Але саме зараз він ставить Зеленського на розтяжку. Жорстко він відреагує — ще одна частина ватного електорату відвалиться і перейде до Медведчука. Не відреагує — Зеленського притиснуть на вулиці з іншого боку. Елементарна політична спецоперація фсб. Практично будь-який крок веде до втрат.

Вихід тут один — діяти супержорстко, в інтересах України. Медведчук п’ять років займався агітацією проти України. Під час війни. Порошенко віддав йому контрабандні схеми по трубі Самара — Західний напрямок з розливними станціями в Новоград — Волинському та Рівненської області. І ще багато чого.

Там матеріалів не на одне кримінальну справу. Ну добре, Юрій Луценко продовжує політику свого Кума — у нього ні на кого немає доказів крім добровольців. Але є СБУ, є заступники генпрокурорів (призначені за погодженням з АП). Порушуйте справи по державній зраді і розкраданням держвласності — і вперед. Пройдуть вони в Раду — знімете недоторканність і продовжите і після того — більшість у вас буде. А після вироку поміняєте його на наших полонених моряків.

Хлопці, будете жувати соплі і грати з наперсточниками і ФСБ у фраках — закінчите як Юшенко. А то і гірше.

Дійте жорстко і в інтересах України. У нас Війна за Незалежність, а не вибори в палату лордів її Величності.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here