Лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко спантеличив мережу дурною витівкою на публіці

Кілька днів тому в рамках передвиборчого туру колишній президент виступив перед жителями Прикарпаття, спробувавши роздратувати виборців “веселими” гаслами. Очевидці зняли його жалюгідні потуги на відео і опублікували в соцмережі Facebook . Українці жорстко висміяли Петра Порошенка в коментарях.

Мабуть, пропагуючи курс на Європейський союз, кандидат в депутати вирішив взяти на озброєння закордонні жести. Так він звернувся до учасників мітингу і запропонував їм підтримати партію “Європейська солідарність” переможним рухом ліктя вниз з криком “ЄС”. Як можна помітити на ролику, Петро Порошенко зі сцени, звертається до виборців і просить повторювати за ним “Давайте перевіримо! Ще раз! Армія! Єс! Ні-ні! Ще раз! Армія! Єс! Віра! Єс! Мова! Єс! Армія ! Мова! Віра! Єс! Єс! Єс! “.

Варто відзначити, що в цей момент позаду колишнього президента стояли його дружина Марина і інші представники “Європейської солідарності”. Всі вони підтримали Петра Порошенка і вигукували гасла слідом за ним.

Багато користувачів соціальної мережі розкритикували лідера партії за безглузде виступ в Прикарпатті. На думку багатьох коментаторів, Петро Порошенко поводився як ведучий свят або клоун. Такими діями він остаточно довів свою неспроможність, як політичного діяча, а також зганьбив всю країну:

“Ведучий дитячого ранку”; “Тамаду замовляли?”; “Клоун”, “Коли їх всіх вже посадять на заслужену лаву?”; “Господи, він же ганьбить не тільки свою сім’ю, а всю нашу країну!”; “Як можна взагалі слухати цього клоуна ?! Тільки хвалиться і все. У нього нічого святого не залишилося. Подумати, це скільки крові тих невинних військових на ньому. Скільки пролитих сліз через нього. Війна і далі є. А він вийшов на сцену хвалиться. І ще якісь придурки йому допомагають. Як взагалі його дружина терпить він же не адекватний “; “Петька дресирує своїх дякул”.

Деякі українці припустили, що справа не просто в незручному виступі. Поведінка Петра Порошенко може свідчити про його психічної хвороби. Вони обурилися, що такий неадекватний чоловік п’ять років керував Україною на президентській посаді. І навіть запропонували відправити екс-гаранта на примусове лікування.

“З глузду з’їхав (це Зе то клоун?)”; “Гітлер кричав хай, цей бандит: ЄС. Терміново в психушку. Конфіскація на благо онко хворих дітей. Як він міг правити Україною і які ми були сліпі, що нами керує хворий на голову людина”; “Боже милостивий, пішли йому трошки розуму. Ганьба на всю Україну”; “Що це робиться, з розуму сходить чи що”; “Це, мабуть, хвороба, якої не вілечіть”; “Викликайте карету … швидку”. Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here