Суд підтвердив, що постанова Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року був незаконним.

“Таким чином, ціна на газ, яка діяла 2,5 року відповідно до постанови КМУ №315, визнана незаконною. Як зазначає юридична спільнота, правові наслідки будуть дуже потужними: теплокомуненерго можуть вимагати перерахунку, а споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і тепло” , – повідомляє видання.

Також відзначимо, що суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Кабінету міністрів, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Відкритого акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія” Нафтогаз України “, Щербань Тамари Миколаївни.

Основний аргумент протиправності даної постанови для суду – це необгрунтованість і незаконність тарифів, встановлених на газ. Крім того, суд виявив порушення процедури прийняття зазначеної постанови.

 

Суд у своєму рішенні зазначив, що постанова є недійсним з моменту його прийняття, що дає можливість суб’єкту даних правовідносин звернутися в компетентні органи або суд з вимогою про перерахунок тарифу, встановленого рішенням, яке в подальшому визнано недійсним, за весь час його дії.

Нагадаємо, курс валют в Україні на вівторок, 9 липня 2019 року: долар продовжив своє сенсаційне падіння, гривня зміцніла.

Національний банк України встановив такий курс валют в країні на сьогодні:
100 доларів США – 2560.2161 грн;
100 євро – 2871.2824 грн;
10 рублів – 4.0085 грн.

Американська валюта і євро продовжують падати в ціні, на цей раз вони подешевшали – долар на 11 копійок, а євро на цілих 24 копійки. Не відстає в падінні і російський рубль, він звалився на 4 копійки. Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here