Кирило Яковлев

Звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук.

Водія доречі відразу відпустили, як мене побачили. Може вони мене бояться ? Скоріш за все водій нічого не порушив та вони хотіли просто заробити грошей!

Нагадаю!Нещодавно спіймав троїх поліцейських на хабарі у 800$(це їх колеги).
Давайте зробимо цих шакалів відомими та спробуємо дізнатися про них більше!

Скільки їх не відловлюй, а грошей менше брати не стали…Знову #наша_нова_поліція заробляє кошти біля селища Високий.Зупиняють всіх, а потім вигадують якесь правопорушення.

Документи пред’явити звісно відмовились!Чим порушили ст. 18 п. 3 ЗНПУ.Сама стаття 3. Звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук.Водія доречі відразу відпустили, як мене побачили.Може вони мене бояться ?

Скоріш за все водій нічого не порушив та вони хотіли просто заробити грошей!Нагадаю!Нещодавно спіймав троїх поліцейських на хабарі у 800$(це їх колеги).Давайте зробимо цих шакалів відомими та спробуємо дізнатися про них більше!

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here