Олеся Банах

А ось це один із найжахливіших українських урядових документів, який мені доводилось бачити:

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».

Ось що він фактично передбачає:

1. Усунення з Конституції України понять «чоловік» і «жінка». У фокусі — стаття 51, за якою формулювання шлюбу пропонується не як вільний союз чоловіка і жінки, а «Кожен має право на шлюб». Мета — вирізати традиційну сім’ю з Конституції та відкрити шлях до легалізації одностатевих шлюбів.

2. Юридичний тонкий нюанс — впровадження в українське правове поле нового поняття: «цивільне партнерство». В країнах, які «попереду» в лояльностях такого роду, це був останній крок перед легалізацією одностатевих шлюбів.

3. Прискорена реєстрація шлюбів та розлучень у день! подання заяви. Мета — дискредитувати саму концепцію відповідальних і священних шлюбно-подружніх стосунків, опустивши їх до примітивних договірних.

4. Дозвіл на публічну масову пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки (девіантна — така, що відхиляється від прийнятих у суспільстві ціннісно-нормативних стандартів). Тут і марші рівності, і прайди, і тематичні медіа-продукти, популяризація і пропаганда гомосексуалізму в ЗМІ.

5. Впровадження в правові поля, норми закону понять «ґендер», «ґендерна ідентичність», «сексуальна орієнтація» та варіації цих понять. Мета — адаптувати суспільну свідомість, відкрити шлях до популяризації альтернативної сексуальної орієнтації.

6. Впровадження в навчальних закладах курсів, тренінгів та консультацій спрямованих на поширення так званих ґендерних знань та подолання «ґендерних стереотипів». Планується розробка концепції, за якою буде заборонено! розвивати в дітях модель поведінки, відповідно до їхньої статі.

7. Реалізація так званої ґендерної експертизи підручників, що сьогодні вже! здійснюється МОН України.

Суть узагальнено — якщо задачки з курсу математики для першокласників, то найкращими вважатимуться на кшталт: Петрик подарував Степанкові 2 рожеві бантики, а Дмитрику 1. Питання, до кого з хлопчиків в Петрика сильніші почуття?

8. Усиновлення дітей ВІЛ-позитивними та транссексуальними людьми.

9. Зниження віку статевої зрілості, що призведе до фактичної легалізації ПЕДОФІЛІЇ!!!

10. У соціальній сфері планом дій передбачено проведення (за кошти платників податків) так званих «маршів рівності» — прямої пропаганди гомосексуалізму та інших сексуальних девіацій.

Уже зареєстровані проекти законів, що фактично зобов’язують тисячі поліцейських і службовців Нацгвардії забезпечувати проведення «гей-парадів».

Передбачена розробка проекту Порядку здійснення заміни офіційних документів особам, яким встановлено клінічний діагноз «транссексуальність».

Передбачено впровадження концепції, згідно з якою злочини проти гомосексуалістів будуть каратися жорстокіше, ніж злочини проти гетеросексуальних людей.
Як нам таке, українці?

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here