Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що спроби притягти його до кримінальної відповідальності з метою позбутися конкурента президента України Петра Порошенка на майбутніх виборах приречені на провал.

Facebook Президент України Петро Порошенко боїться конкурента на президентських виборах в особі колишнього міністра оборони України, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Про це екс-міністр заявив в інтерв’ю «Цензор.НЕТ». «Порошенко від страху бігає по стелі. Його технологи йому сказали: «Ми ще знаємо, що робити у другому турі з [лідером партії «Батьківщина»] Юлією Тимошенко.

А ось що робити з Анатолієм Гриценком – не знаємо». Безвихідь повна. Від того Порошенко ще швидше метушиться», – сказав Гриценко. Він підкреслив, що в Порошенка не вийде притягти його до кримінальної відповідальності, незважаючи на «тваринний страх через те, що він пролітає, і йому доведеться відповідати перед судом».

«Жодної кримінальної справи (а нині кримінального провадження) не було, немає і бути не може. Навіть у важкі часи Януковича, коли я критикував і його особисто, і Сашу-стоматолога (але – був присутнім водночас на всіх каналах «бандитського режиму»!) – і тоді прокуратуру поставили на вуха, але нічого не змогли знайти», – зазначив екс-міністр.

За словами Гриценка, про нього «вигадують», що він найбагатший міністр оборони. «Так я Петру Олексійовичу в очі говорив, коли ми з ним удвох непублічно спілкувалися: «Петю, ти ж знаєш мене, знаєш Юлію Мостову (дружина Гриценка. – «ГОРДОН»), знаєш мою сім’ю. Знаєш, як ми живемо. Навіщо вся ця дурня і вся ця брехня?»…

Опускає очі: «Це не я», – згадав він, зазначивши, що це було в жовтні 2014 року.

Джерело

Загрузка...
Загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here